Krátke predstavenie nášho obchodu.

Dovoľte, Vážení zákazníci, aby sme sa Vám tu predstavili.

Naša spoločnosť BONAX Group s.r.o., bola založená 26. októbra 2007 (to už je doba). Pôvodne sme sa zaoberali viacerými činnosťami, medzi ne patril nákup a predaj nehnuteľností, zariadzovanie interiérov a postupne sa k tomu pridali aj tri internetové obchody. Len jeden nás však naozaj bavil a to bol a je samozrejme obchod s posteľným prádlom :-).

Počas roku 2011, sme už ostatné činnosti ukončili a začali sa naplno venovať internetovému obchodu www.vasepovleceni.cz. Jedno zo základných rozhodnutí (ako už to pri internetových obchodoch býva) bolo, ako sa odlíšiť od konkurencie, ktorej je na internete vždy dosť.

Jedna zo základných vecí bola mať vlastný sklad a predávať tovar, ktorý naozaj máme. Verte, že to nie je tak úplne ľahké rozhodnutie, pretože 90% obchodov sa na internete prezentuje taktiež týmto spôsobom napriek tomu, že sklad nevlastní vôbec. Určite tým nikomu neubližujem, a narozdiel od nás môžu mať aj nižšie ceny, ale zase im nesmie vadiť že proste klamú. Napríklad zrovna cena tovaru, je so skladom veľmi spojená. Keď si máte požičať prvých 15 000 € aby ste začali poctivo naskladňovať, tak potom si ťažko môžete dovoliť predávať s maržou 10% , to by totiž nezarobilo ani na obalový materiál, a už vôbec nie na nejakú prevádzku.

Ale toto rozhodnutie, dnes po viac ako 4 rokoch prevádzky tohto obchodu vidím ako kľúčové, pretože práve v dobe, kedy si internetový obchod založí za pár hodín takmer každý, zákazníci pomerne oceňujú, že keď máme niečo uvedené skladom, tak to u nás naozaj kúpia. Taktiež mám pocit, že sú ľudia trošku citlivejší na služby, ktoré obchod dokáže poskytnúť a to je naša silná stránka.

Tovar, ktorý predávame sme si vždy sami poctivo odskúšali a dobre teda vieme, čo predávame.

Reklamácie vybavujeme okamžite na svoje náklady a až potom si ich vybavujeme s výrobcom.

Tovar, ktorý u nás na internete zakúpite a doma sa Vám z nejakého dôvodu nepáči, čo sa proste môže stať, máte právo vymeniť kedykoľvek a nie ste u nás viazaný žiadnou 14 dennou zákonnou lehotou. Nemusíte sa teda báť, že keď niekomu kúpite darček a keď ho obdarovaný po 14 dňoch rozbalí a zistí že by radšej chcel inú farbu plachty už bude mať smolu. U nás sa nič takého nestane. Stačí zavolať, alebo napísať a radi Vám produkt vymeníme, poprípade s výberom sami radi pomôžeme.

Dúfám, že sa Vám v našom obchode bude dobre nakupovať a budete maximálne spokojný s tovarom, ktorý si u nás zakúpite.

Aj naďalej sa budeme snažiť aby tomu tak vždy bolo.

                                                                    Obchod Vaše obliečky

Potrebujete poradiť ? Krátke predstavenie nášho obchodu.

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Váš odkaz
     viac informacii