Kvalitná letná súprava prikrývky a vankúša Luxus plus, 140x200, 70x90 cm

kliknutím zväčšíte
Letní souprava přikrývka a polštář Luxus plus
Letní souprava přikrývka a polštář Luxus plusLetní souprava přikrývka a polštář Luxus plusLetní souprava přikrývka a polštář Luxus plus
Vyberte variantu:
45,23 €Skladom
47,39 €Skladom
48,28 €Skladom
51,74 €Skladom
ks
Kód:z:700741
Výrobca:Kvalitex
Cena s DPH : 45,23 €
DPH:21 %
dostupnosť:Skladom ( 140x200, 70x90 cm )
Kvalitná letná súprava prikrývky a vankúša s rozmerom 1x 140/200, 1x 90x70 vhodná na celoročné využitie

Letná súprava Luxus plus 140/200 + 90 / 70cm.
 
Letná prikrývka Luxus plus 140x200 cm obsahuje výplň vysoko kvalitného dutého vlákna. Táto prikrývka je vďaka zvolenej hrúbke dutého vlákna vhodná pre celoročné obdobie.

  • Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)
  • Teplota prania 95 ° C, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.
  • Hmotnosť výplne (gramáž): 150g / m2
  • Farba prikrývky: biela (štandardne biela, ďalšie farby na objednanie)

Povrchovým materiálom prikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento dotyk je docielený počesaním jednej strany tkaniny.Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.

Celoročné prikrývky Luxus plus sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symbolmi údržby, ktoré sú uvedené na textilné etikete našité na každom výrobku.Celoroční prikrývky Luxus plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom lemovacím prešívacím strojmi.

Vankúš Luxus Plus 90x70 cm

  • Zloženie vankúša: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno - Unico),
  • pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)
  • Teplota prania 95 ° C, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.
  • Hmotnosť výplne (gramáž): 900 g na celý rozmer výrobku
  • Farba vankúša: biela

Povrchovým materiálom vankúše Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento dotyk je docielený počesaním jednej strany tkaniny. Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guličkové duté vlákno UNICO - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nie je zľahne a možno ľahko vyklepať. U všetkých vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba guličkového výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.

Vankúše sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symbolmi údržby, ktoré sú uvedené na textilné etikete našité na každom výrobku.

Vankúše Luxus plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Vankúše sú potom pri konečnom šití vybavené zipsom. Vankúše so zipsom sú veľmi praktickými výrobky, kde možno v vankúši prispôsobiť množstvo výplne podľa priania a potreby zákazníka. Netkanná textília je veľmi dôležitým materiálom u vankúšov. Hlavnou funkciou tohto materiálu je zabránenie spojenie rúna s guličkovým vláknom. Značkové guličkové vlákno Unico patrí medzi najkvalitnejšie výplne používané do vankúšov.

Produkt z rovnakej kategórie - Kvalitná letná súprava prikrývky a vankúša Luxus plus,

Zimná súprava Luxus plus

Veľmi kvalitná súprava pozostávajúca z prikrývky a vankúša z dutého vlákna Luxus plus v rozmere 1x 140/200, 1x 90/70 vhodná na zimné obdobie Zimná prikrývka Luxus plus 140x200 cm obsahuje výplň z vysoko kvalitného dutého vlákna. ...

Celoročná Suprava Luxus plus

Veľmi kvalitná súprava pozostávajúca z prikrývky a vankúša z dutého vlákna Luxus plus v rozmere 1x 140/200, 1x 90/70 vhodná na celoročné využitie Celoročná prikrývka Luxus plus 140x200 cm obsahuje výplň vysoko kvalitného dutého ...

Potrebujete poradiť ? Kvalitná letná súprava prikrývky a vankúša Luxus plus, Kvalitex

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Váš odkaz
     viac informacii